Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • To już potwierdzone! Kylie Jenner urodziła córeczkę
kylie jenner

To już potwierdzone! Kylie Jenner urodziła córeczkę

Po miesiącach spekulacji i wyimaginowanych teorii, największa tajemnica rodziny Kardashian/Jenner została potwierdzona! Tak, to już pewne, 20-letnia Kylie wczoraj potwierdziła, że urodziła córeczkę. Jak to możliwe, że najbardziej medialnej rodzinie show-biznesu udało się tak skrupulatnie strzec sekretu najmłodszej siostry z klanu? Sami zobaczcie!

Wielka zagadka rozwiązana

W przypadku rodziny Kardashian/Jenner trudno mówić o intymności. W końcu to właśnie medialny ekshibicjonizm sprawił, że ich klan jest znany na całym Świecie. Z kamerą u Kardashianów czy Życie z Kylie to tylko niektóre reality-show, w których najbardziej znana rodzina zza oceanu zaprasza swoich fanów do podglądania ich życia. Do tego dochodzą social media – Instagram, Snapchat, na których rejestrowane są nawet najbardziej intymne chwile sióstr. Tym bardziej zaskakujący jest fakt, że Kylie Jenner postanowiła złamać reguły panujące w willi Kardashianów i zachować cząstkę swojej prywatności tylko dla siebie. W jej przypadku jest to imponujące osiągnięcie, ponieważ niezwykle trudno wyrwać się z show, które od wielu lat serwuje jej rzeczywistość. Przez 9 miesięcy milionowa rzesza fanów Kylie Jenner mogła jedynie spekulować na temat jej domniemanej ciąży. Plotki podsycał fakt, że celebrytka na swoim Instagramie nie opublikowała żadnego zdjęcia z powiększonym brzuszkiem oraz nie komentowała doniesień pojawiających się w mediach. Aż do wczoraj. Kylie w oficjalnym poście wyznała, że 1 lutego została mamą.

Czarne sukienki w stylu Kylie Jenner: 

Kylie Jenner urodziła córeczkę

Podobnie jak jej siostra Kim kilka tygodniu temu, młoda celebrytka również postanowiła obwieścić szczęśliwą nowinę za pomocą social mediów. Wystosowała post, w którym dokładnie opisuje powody, dla których chciała zachować ciążę w sferze prywatności. Trzeba przyznać, że najmłodsza z klanu Kardashian podeszła do tego wyjątkowego stanu z niezwykłą rozwagą i dojrzałością, świadczy o tym chociażby ten fragment jej „obwieszczenia”:

Wiedziałam, że muszę przygotować się do tej roli w najbardziej pozytywny, bezstresowy i zdrowy sposób. (…) Wiedziałam, że moje dziecko poczułoby każdy stres czy emocje, więc zdecydowałam zrobić to po swojemu dla dobra tego małego życia i naszego szczęścia. – napisała Kylie.

Oczywiście celebrytka nie mogła zostawić swoich fanów bez wytłumaczenia i trzeba przyznać, że zrobiła to bardzo obrazowo. Kylie stworzyła 11-minutowy filmik, który ma wynagrodzić fanom brak informacji na temat jej błogosławionego stanu. Materiał pokazuje najbardziej prywatne momenty z okresu ciąży amerykańskiej gwiazdy, od narodziny samej Kylie, aż do pojawienia się na Świecie jej córeczki. Coś pisałyśmy wcześniej o zachowaniu intymnych momentów tylko dla siebie? Jak się okazuje, słowo prywatność nie występuje w słowniku Kardashianów.

Ubrania ciążowe w stylu Kylie Jenner: 

Wzruszający filmik

To 11-minutowe „dzieło” zatytułowane To Our Daughter to skondensowana historia ciąży Kylie Jenner. Autor rozpoczyna filmik nawiązaniem do porody Kris Jenner, gdy urodziła swoją najmłodszą córeczkę, a następnie fragment po fragmencie zdradza, co działo się przez 9 miesięcy z 20-letnią, świeżo upieczoną mamą. Okiem kamery możemy zobaczyć jak zmieniało się ciało celebrytki oraz jak wyglądają relacje z jej obecnym partnerem i ojcem jej dziecka – Travisem Scottem. Warto obejrzeć do końca! Dlaczego? Finałowa scena pozwala nam poczuć się jak członek rodziny Kylie, ponieważ jesteśmy świadkami samego porodu oraz pierwszych chwil zaraz po narodzinach. Jak się można domyślać filmik już bije rekordy popularności – w momencie publikacji tego artykułu został obejrzany już ponad 23 mln razy!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=BhIEIO0vaBE&feature=youtu.be”]

Takie ubrania nosiła Kylie Jenner w ciąży: 

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.