Kategorie

kinga rusin

Kinga Rusin i Karolina Szostak bez makijażu!

Show biznes przyzwyczaił nas do idealnie wyglądających gwiazd, skrywających swoje naturalne „ja” pod perfekcyjną, makijażową maską. Te polskie celebrytki odważyły się jednak pokazać w wersji souté! Jak wyglądają? Będziecie zaskoczeni!

Profesjonaliści od wizerunku gwiazd dbają, żeby celebryci zawsze wyglądali nienagannie. Perfekcyjna stylizacja, dopełniona idealnym makijażem, to codzienność serwowana widzom. Często ma się wrażenie, że naturalność gwiazd to wiedza tajemna, dostępna jedynie dla najbliższych osób z ich otoczenia. Ostatnio jednak, za sprawą social mediów, gwiazdy stały się coraz bardziej otwarte na pokazywanie swojego „prawdziwego” wcielenia. Wizerunkowo wypada to bardzo dobrze – pokazuje, że celebryci są takimi samymi ludźmi jak każdy z nas, z wadami i problemami, co znacznie skraca dystans pomiędzy gwiazdą, a jej fanami. Kto zdecydował się na takie posunięcie? Zobaczcie!

Kinga Rusin

Gwiazda TVN znana jest ze swojej śmiałej aktywności w social mediach. Chętnie dzieli się ze swoimi fanami ważnymi momentami i pokazuje celebryckie życie od kuchni. Obecnie Kinga Rusin przebywa wraz ze swoją córką Igą Lis na wakacjach w Portugalii i to właśnie z tego miejsca udostępniła jedno z najgłośniej komentowanych obecnie zdjęć w mediach. Dlaczego wywołało taką sensację? Mimo że Kinga Rusin już nie raz raczyła swoich fanów zdjęciami w naturalnej odsłonie, to to okazało się wyjątkowe. Gwiazda postanowiła udostępnić zdjęcie wprost z basenu! Jak się prezentowała? Zobaczcie!

Sukienki w stylu Kingi Rusin:

Przyznajcie, że celebrytka wygląda niezwykle młodo i promiennie. Dziennikarka jest piękna, zrelaksowana i całkowicie naturalna. My jesteśmy pod wrażeniem! A Wy? Z podziwu nie może wyjść również kolega Kingi Rusin – Piotr Kraśko, który pozostawił miły komentarz pod opublikowanym zdjęciem:

Najlepsze zdjęcie z Portugalii???  – napisał Kraśko

Karolina Szostak

Karolina Szostak lubi zaskakiwać! Szczególnie imponująca jest jest ogromna metamorfoza, która sprawiła, że dziennikarka wygląda niezwykle atrakcyjnie. Swoją przemianę Karolina często wykorzystuje jako motywację dla fanów na Instagramie, na którym prezentuje swoje stylizacje oraz zdjęcia z treningów lub dietetycznych posiłków. Tym razem dziennikarka jednak poszła o krok dalej! Mimo że prezenterka znana jest ze swojego zamiłowania do dość mocnego makijażu, opartego na konturowaniu twarzy, tym razem postanowiła pokazać fanom swoją naturalną odsłonę i dodała zdjęcie wprost spod prysznica. Czy zachwyciła tym obserwatorów?

Okazuje się, że dziennikarka bez obfitej ilości kosmetyków również prezentuje się niezwykle dobrze! Karolina Szostak zaimponowała nam dużym dystansem do siebie! Brawo! I mimo że pod publikowanym zdjęciem ukazało się wiele negatywnych opinii, to uważamy, że takiego naturalnego wyglądu nie powstydziłaby się żadna z nas!

[poll id=”145″]

Fot.: ONS, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.