Kategorie

melania trump

Odważne spodnie Melanii Trump – czy pasują pierwszej damie?

Melania Trump jest jak kameleon, stylem potrafi wpasować się do każdej sytuacji! Daleko jej do konserwatywnych, grzecznych stylizacji, które wydawać by się mogło bardziej przystoją pierwszej damie. Nie, u Melanii Trump nie ma miejsca na nudne zestawy! Mimo to nikt nie odmówi jej klasy i wdzięku.

Melania Trump – czy zachwyciła stylizacją?

Widziałyśmy już Melanię Trump w niezwykle szykownych, eleganckich stylizacjach, ale również w casualowych zestawach, w których główną rolę grały klasyczne Timberlandy. Trzeba przyznać, że garderoba Pani prezydentowej pełna jest stylizacyjnych niespodzianek! Nie bez powodu uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Regułę tę potwierdza jej najnowszy look, w którym zestawiła rockowe, odważne spodnie z klasycznym płaszczem.

Odważny wybór Melanii Trump

Melania potwierdza, że proste rozwiązania sprawdzają się najlepiej! W swoim zestawie postanowiła połączyć jedynie dwa kontrastujące ze sobą kolory, dzięki czemu jej stylizacja jest spójna i pełna klasy. Jako barwę bazową wybrała modne bordo, które pojawia się na spodniach, golfie i torebce. Ten mocny odcień pierwsza dama zestawiła z prostym, dwurzędowym płaszczem o piaskowej barwie. Jednak to nie kolory są bohaterem tej stylizacji, ale odważne spodnie, na które zdecydowała się Melania. Żona Donalda Trumpa postawiła na rockowe, skórzane rurki, które podkreśliły jej zgrabne nogi. Jest nowocześnie, ale z klasą!

Odtwórz stylizację w stylu Melanii Trump:

Melania Trump tą stylizacją jedynie potwierdza, że modowy świat nie jest jej obcy. Taki fason spodni jest obecnie jednym z najczęstszych wyborów fashionistek! Dlaczego? Znawczynie mody doskonale wiedzą, że jeden mocny element stylizacji sprawia, że nabiera ona oryginalności i charakteru. Takie odważne spodnie proponujemy nosić na zasadzie kontrastów – rockowy akcent łączyć z casualową lub elegancką górą. Dlatego idąc za przykładem Melanii Trump, możesz połączyć je z klasycznym płaszczem lub marynarką, albo zdecydować się na wygodne połączenie i zestawić je z oversizowym, mięsistym swetrem.


Więcej ubrań w stylu pierwszej damy USA znajdziesz poniżej: 

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

3 komentarze