Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Paris Hilton i jej spektakularna współpraca z… Lidlem
Paris Hilton w srebrnej sukience w Cannes

Paris Hilton i jej spektakularna współpraca z… Lidlem

Paris Hilton znana jest głównie z wystawnego, imprezowego życia i szokujących skandali. Tym razem usłyszymy o niej ponownie za sprawą współpracy z dyskontem… Lidl. Zobacz produkty, które wyszły spod ręki sławnej celebrytki.

Paris Hilton w kampanii Lidla

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=i2js0xEtdqY” width=”840″ height=”800″]

Trzeba przyznać, że ostatnio nazwisko Hilton dość rzadko było widoczne w światowych tabloidach. Coraz mniej mówi się o imprezowej blondynce, a jej osoba już nie wzbudza takich kontrowersji. Paris postanowiła jednak przypomnieć o sobie światu i postawiła na współpracę z niemiecką marką Lidl. Jedna z najsławniejszych celebrytek zaprojektowała dla dyskontu autorską kolekcję akcesoriów i urządzeń do włosów, w której skład wchodzą szczotki, lokówki i suszarki.

Get the look here: @LidlDe #HereComesParis #Blonde #Curly

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paris Hilton (@parishilton)

 

Dziedziczka fortuny Hiltonów wystąpiła również w kampanii promującej jej autorskie produkty i to w nie byle jakiej scenerii. Oczywiście motywem przewodnim spotu został hotel, w którym Paris Hilton prezentuje się jako szykowny gość. We współpracy z celebrytką nie mogło zabraknąć elementów luksusowych, dlatego Paris w reklamie występuje m.in w sukni wieczorowej od Saint Laurent, wartej ponad 20 tys. złotych.

Fot.: EastNews, Instagram

 

 

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.