Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Skończyły 70 lat, a chodzą po wybiegu! Nietypowy pokaz na Paris Fashion Week
gwiazdy na pokazie l'oreal

Skończyły 70 lat, a chodzą po wybiegu! Nietypowy pokaz na Paris Fashion Week

Paris Fashion Week wciąż zaskakuje – kolejne tabu obalone! L’Oreal Paris zorganizował niekonwencjonalny pokaz, w którym udział wzięły dwie sławne aktorki po siedemdziesiątce. Kto przeszedł po wybiegu i jak wypadło przedsięwzięcie? Sprawdźcie!


O tym, że w każdym wieku możemy wyglądać ponętnie i kobieco, piszemy nie od dziś. Okazuje się, że projektanci również chcą promować ten trend i udowadniać, że idealny wygląd wpisujący się w przyjęte kanony nie jest najważniejszy. Stąd coraz częstsze pojawianie się na wybiegach modelek plus size, kobiet niepełnosprawnych czy z defektami na ciele. Coraz większą popularność zdobywają także modelki po sześćdziesiątce, które epatują klasą i pokazują, że wiek nie przekreśla realizacji swoich marzeń i różnego rodzaju aktywności. L’Oreal Paris także postanowiło iść tą drogą i na paryskim tygodniu mody zaprezentowało najnowsze trendy makijażowe angażując dwie znakomite gwiazdy, które czasy młodości mają już dawno za sobą. Jak wyszło? Oceńcie sami!

Helen Mirren i Jane Fonda promują L’Oreal Paris


Aktorki przez kilkadziesiąt lat pracy zdążyły się trwale zapisać w historii kinematografii, a oprócz doskonałej gry aktorskiej można je uznać za ikony stylu. Zarówno Helen Mirren jak i Jane Fonda mają również podpisane kontrakty reklamowe z marką L’Oreal Paris, dlatego nie mogło och zabraknąć na paryskiej imprezie. Gwiazdy nie zasiadły jednak w pierwszym rzędzie obok Naomi Campbell, lecz zrobiły coś o wiele bardziej odważnego! Obie przeszły po wybiegu usytuowanym przy Champs-Élysées i nie tylko pokazały się w wyśmienitym makijażu, ale także zaprezentowały ciekawe stylizacje. Jane Fonda przeszła przed zgromadzonymi ubrana w ekstrawagancką sukienkę z tygrysim printem od Balmain. Dopasowana kreacja uwydatniła wszystkie wdzięki 79-latki. Z kolei Helen Mirren postawiła na stylizacyjny miszmasz nawiązujący do mody męskiej. Modernistyczny płaszcz z kontrastowymi przeszyciami i szerokie spodnie w kratę nawiązywały do stylu Charliego Chaplina. Humorystycznym akcentem była laska, którą 72-letnia aktorka z gracją wywijała. Panie doskonale czuły się w roli modelek i chętnie pozowały do zdjęć. Gratulujemy im dystansu, wigoru, odwagi i zadowolenia z życia! Chciałybyście tak wyglądać po siedemdziesiątce?


Fot.: Imaxtree

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.