Kategorie

Beyonce w stylizacji boho na Hawajach

Urocza Beyoncé z wiankiem na głowie

Jest demonem na scenie, diwą na czerwonym dywanie i romantyczką podczas letnich wakacji. Tym razem Carterowie spędzają je na Hawajach, w otoczeniu pięknej przyrody. Zobacz, czym Beyoncé oczarowała nas tym razem!

 

jednoczęściowy strój

Beyoncé na Hawajach 2016

 


Ostatnio Beyoncé, Jay-Z i Blue Ivy spędzali wakacje na tropikalnych Hawajach. Cała trójka rozkoszowała się czasem spędzonym wspólnie, a radość z pobytu na pięknej wyspie Beyoncé uwieczniła kilkoma zdjęciami na swoim Instagramie. Widzimy na nich bawiąca się na plaży Blue i robiącą jej zdjęcie Beyoncé, która wyglądała zjawiskowo w żółtym, jedwabnym szlafroku, z kwiatami wokół szyi i wiankiem na głowie. Jay-Z spaceruje gdzieś w tle, ale zawsze obok ukochanej żony i córki.

Beyoncé, Jay-Z i Blue Ivy na plaży

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on Jun 20, 2016 at 2:17pm PDT

Beyoncé podczas wakacji zmienia się nie do poznania! Wybiera luźne, acz kobiece ubrania, które podkreślą jej krągłe kształty, ale też nie krępują ruchów. Nasza gwiazda rezygnuje także z makijażu i odsłania atrakcyjną, opaloną twarz, która nie potrzebuje żadnych poprawek. Ciągle przedłużane i doczepiane włosy mogą wreszcie odetchnąć w swojej naturalnej formie. Beyoncé dla wygody czesze z nich klasycznego koka, który podczas wakacji na Hawajach zdobił piękny wianek z żywych kwiatów. Podobno uplotła go własnoręcznie!

Beyoncé w wianku z żywych kwiatów

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on Jun 16, 2016 at 10:39am PDT

Na tym zdjęciu znów możemy podziwiać Beyoncé w naturalnym wydaniu – bosą, ubraną w zwiewny komplet, składający się z długich spodni w stylu palazzo i romantycznej bluzki hiszpanki. Prostego koczka ponownie zdobi wianek z różowych goździków i drobnej, białej gipsówki. Wianek idealnie współgra ze zwiewnym zestawem, a Beyoncé wygląda w nim niezwykle uroczo. To bardzo prosty i niewymuszony zestaw, który nie potrzebuje dodatków poza kolorowym wiankiem. Ty tez możesz upleść podobny, będzie oryginalnym i na pewno niepowtarzalnym akcentem w Twoich letnich zestawach. Bierz przykład z Beyoncé i zestawiaj go także z maxi sukienkami w kwiaty i bluzkami hiszpankami.

 

Stroje kąpielowe w stylu Beyoncé:

 

Fot.: Eastnews, Instagram

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!