Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Zobacz wszystkie seksowne kreacje Rihanny z festiwalu Crop Over
rihanna

Zobacz wszystkie seksowne kreacje Rihanny z festiwalu Crop Over

Mieszkańcy Barbadosu zabawę mają we krwi! Dlatego co roku organizują huczny event Crop Over, który swoim rozmachem przypomina znany festiwal w Rio. Oczywiście nie mogło na nim zabraknąć najbardziej znanej Barbadoski, która w tym rok postanowiła lśnić like a diamond!

Rihanna na festiwalu Crop Over

Ostatnio media huczą na temat dodatkowych kilogramów Rihanny. Jak widać, po wybranej przez nią karnawałowej stylizacji, piosenkarka w ogóle nie przejmuje się tymi krzywdzącymi opiniami i jeszcze bardziej podkreśla swoje zaokrąglone kształty. Barbadoska na huczny Crop Over postanowiła założyć iście bajeczny strój, skąpo przykrywający „strategiczne” miejsca na ciele piosenkarki. Nie zabrakło błyszczących kamieni, połyskujących łańcuszków i oczywiście piór w jaskrawych kolorach, które podkreśliły karnawałowy klimat stylizacji. Riri zdecydowała się również na kolorystyczną zmianę fryzury – postawiła na morski błękit, który pokreślił jej magiczny wizerunek. Takiego stroju nie powstydziłaby się najbardziej seksowna tancerka samby! Dla nas HOT, a Wy co uważacie?

Tegoroczna barbadoska parada to oczywiście nie pierwszy festiwal z udziałem piosenkarki. Riri już czwarty raz lśniła i bawiła się na Crop Over! Kolorowe przebrania piosenkarki za każdym razem przyprawiały o szybsze bicie serca (w szczególności mężczyzn), z roku na rok stając się coraz bardziej gorące. Skąpa ilość materiału ozdobiona błyskotkami to propozycja dla odważnych, kochających swoje ciało kobiet, czego na pewno nie brakuje Rihannie. Jak widać, Barbadoska doskonale czuje się w swoim ciele, co jedynie potwierdzają jej śmiałe wybory. Poniżej znaleźliśmy dla Was wszystkie kostiumy seksownej Riri z barbadoskiego festiwalu. Który najbardziej rozpala zmysły? Zagłosuj!

[poll id=”143″]

Fot.: EastNews, Isntagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.