Kategorie

kot Karla Lagerfielda

Choupette Lagerfeld – ten kot żyje lepiej niż Ty!

Luksusy, splendor, wpływowi przyjaciele i „tata”, który rządzi światem mody! Choupette może pochwalić się naprawdę dostojnym życiem! Nikomu nie zazdrościmy, jednak gdy pomyślimy, że jest to domowa kotka, to otwarcie przyznajemy, że trochę żałujemy, że to nie nas przygarnął Karl Lagerfeld ;).

Wielmożna Choupette Lagerfeld

Myślisz, że przesadzamy? Zdecydowanie nie. Birmańska kotka to prawdziwa arystokratka, która w domu dyrektora kreatywnego Chanel jest traktowana niezwykle „człowieczo”. Codzienność Choupette jest idealną wykładnią prestiżowego życia – własne apartamenty, najwyższej jakości jedzenie podawane w srebrnych miseczkach, renomowanej klasy sprzęty, np. tablety do grania w kocie gry, loty prywatnym samolotem „tatusia” oraz VIP-owskie zaproszenia na pokazy mody światowych projektantów. Do tego hojny opiekun, który nie szczędzi swojej ulubienicy pieniędzy oraz wpływowi, ludzcy przyjaciele, którzy traktują ją jak gwiazdę! Aby tego było, kotka ma dwie osobiste opiekunki, które dwa razy dziennie myją jej uszy, robią manicure i pedicure oraz prowadzą jej… pamiętnik. Wciąż mało? To nie koniec luksusów u wielmożnej Choupette.

#TFW the long weekend is over. ? #comeback #longing

Post udostępniony przez Choupette Lagerfeld (@choupettesdiary)

Swoje prestiżowe życie kotka rozpoczęła 6 lat temu, kiedy jako mały kiciak została podarowana w prezencie Karlowi Lagerfeldowi przez Baptiste Giabiconi. Projektant publicznie wyznaje, że od pierwszego spojrzenia na puchatą białą kuleczkę zakochał się w niej bez opamiętania. Nawet w jednym z wywiadów wyznał, że gdyby była taka możliwość, bez wahania wziąłby ze swoją Choupette ślub. Dziwne? Zdecydowanie tak! To jednak nie koniec kuriozalnych informacji z życia kotki. Krążą pogłoski, że projektant zamierza w imieniu swojej ulubienicy wydać dwie książki oraz wprowadzić na rynek linię kosmetyków sygnowaną jej imieniem. Twoja zazdrość już sięga zenitu? Przygotuj się na więcej! Choupette jest prawdziwą gwiazdą! W tym momencie na Instagramie obserwuje ją prawie 110 tys. fanów, a na jej tablicy znajdziemy zdjęcia z takimi ikonami ze świata mody, jak Gisele Bündchen,czy Kendall Jenner. No cóż, my pozostajemy w sferze marzeń o takim życiu, a kotce Choupette z okazji dnia kota życzymy wszystkiego najlepszego! 🙂

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.