Kategorie

  • Allani
  • /
  • Produkt dnia
  • /
  • Gwiazdy pokochały te rajstopy! Noszą je m.in. Maffashion i Ania Lewandowska
kabaretki

Gwiazdy pokochały te rajstopy! Noszą je m.in. Maffashion i Ania Lewandowska

Jeszcze niedawno uważane za symbol kiczu i tandety oraz kojarzone z dzielnicą „czerwonych latarni”, teraz powracają na szczyt uwielbianych przez gwiazdy i miłośniczki mody trendów! To dodatek dla odważnych dziewczyn, które potrafią wyczuć granicę między dobrym smakiem a przerysowanym wyglądem.

Gwiazdy pokochały kabaretki

Tworzenie stylizacji z kabaretkami jest sporym wyzwaniem. Po pierwsze, sam ich wygląd jest dość wyzywający, ponieważ siateczka stworzona z rombów więcej odkrywa, niż zakrywa. Ponadto „nasycenie” tych rajstop pejoratywnymi skojarzeniami sprawia, że większość z nas woli zrezygnować z nich w swoich stylizacjach. Udowodnimy Wam dzisiaj na przykładzie dwóch celebrytek, że kabaretki mogą być delikatne i kobiece! Więc jak je stylizować, żeby wyglądać modnie, ale nie wulgarnie? Cała sztuka polega na odpowiednim dobraniu kontrastujących ze sobą rzeczy.

Maffashion i Ania Lewandowska w kabaretkach

Kabaretki zawsze będą miały dość wymowny, mocny charakter, dlatego trzeba je zrównoważyć i „ochłodzić” resztą stylizacji. Doskonale wiedzą o tym nasze gwiazdy – Ania Lewandowska i Maffashion, które postawiły w swoich zestawach na zabudowaną, nieseksowną górę. Nasza najbardziej znana trenerka zdecydowała się na oversizową bluzę z wycięciami na ramionach i ściągaczem na wysokości ud, którą potraktowała jako sukienkę. Całość dopełniła ciężkimi workerami, zapewniającymi jej wygodę podczas jesiennego spaceru z mężem i córeczką Klarą. Natomiast Julia Kuczyńska do kabaretek dobrała zabudowaną, czarną sukienkę z długim rękawem oraz niezwykle modne w tym sezonie białe sztyblety. Obydwie stylizacje pokazują nam, jak umiejętnie i ze smakiem zestawić seksowne kabaretki i nie otrzeć się o kicz! Najważniejsza zasada dotycząca kabaretek to: jedna seksowna rzecz w stylizacji jest wystarczająca. Dlatego nie łącz ich ze zmysłowymi, krótkimi mini, czy opinającymi ciało sukienkami – to bardzo ryzykowne posunięcie! Więcej na temat kabaretek i jak je stylizować nie tylko z sukienkami przeczytasz TUTAJ.

Kabaretki w stylu gwiazd➷➷

>> KLIK <<


Zobacz inne propozycje:

Fot.: Instargam @maffashion_official

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.