Kategorie

marcelina zawadzka w sparpetkach

Marcelina Zawadzka udowadnia, że skarpety i szpilki to prawdziwy HIT!

Dziś na tapecie połączenie, które wzbudza kontrowersje, czyli zakładanie skarpetek do szpilek. Duet ten wywołuje skrajne emocje, jednak został sprytnie ujarzmiony przez Marcelinę Zawadzką. Jak okiełznała ten trudny trend?

To, że łączymy skarpetki z butami innymi niż sportowe, nie jest dla nikogo niczym nowym. Wydaje się, że to bardzo tandetne zestawienie, jednak patrząc na oryginalny look, jaki serwuje nam prezenterka, coraz bardziej przekonujemy się do tego duetu.

Marcelina Zawadzka uczy, jak nosić skarpetki do szpilek

Marcelina Zawadzka niedawno zaprezentowała swoją stylizację z mocnym duetem, czyli szpilkami i… skarpetkami. Zestawienie, na jakie się zdecydowała, zaskoczyło i jednocześnie z pewnością przyciągnęło spojrzenia. Jeśli o tym nie słyszeliście – to prawdziwy hit, świecący triumfy w świecie mody! Prezenterka w sobotę wieczorem współprowadziła program „The Voice of Poland” – to był pierwszy odcinek live, dlatego gwiazda chciała się wyróżnić nie tylko swoim dziennikarskim talentem, ale i stylizacją. Zestaw Marceliny był dość prosty, ale jednocześnie prezentował się bardzo ciekawie.

Wieczorowa kreacja, składająca się z bardzo obcisłej małej czarnej i bogato zdobionej ramoneski, niczym specjalnym nie wyróżniała się na tle innych. Gdyby nie podkręcenie stylizacji skarpetami i szpilkami z pewnością zestaw byłby dość nudny. Musimy przyznać, że zrobiła to bezbłędnie! Wiele gwiazd eksperymentowało z tego typu zestawieniem, jednak przeważnie z marnym skutkiem. Cóż, trzeba mieć naprawdę spore wyczucie stylu, by wyglądać dobrze w takim zestawie. Klasyczne, czarne szpilki zestawione ze skarpetkami typu kabaretki u Marceliny prezentowały się zgrabnie, a stylizacja wyglądała o niebo ciekawiej. Zwracamy jednak uwagę, ze trend ten zarezerwowany jest wyłącznie dla dziewczyn o szczupłych i długich nogach. Skarpetki mają w zwyczaju optycznie skracać nogi, a łydki mogą wyglądać masywnie. Jednak jeśli będą to skarpetki z cienkiego i prześwitującego materiału, efekt nie będzie aż tak rzucał się w oczy.

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

One Comment