Kategorie

hairnose

O nie! Ten urodowy trend jest obrzydliwy!

Tak, trudno w to uwierzyć, ale ten trend podbija social media! Jeśli myślałaś, że widziałaś już wszystkie dziwne trendy, to ten sposób „upiększania” na pewno wywoła zaskoczenie na Twojej twarzy! O czym mowa? Czas poznać #nosehair, czyli najnowszy hit urodowy Instagrama!

Nowy trend #nosehair

Widziałyśmy już warkoczyki na brwiach (>>KLIK<<), naklejane piegi (>>KLIK<<) i wiele innych arcydziwnych trendów, ale musimy przyznać, że najnowszy HIT Internetu jest absolutnie w ich czołówce! Jest on tak absurdalny i szalony, że same nie możemy wyjść z podziwu, że kobiety podchwyciły ten sposób „upiększania” i chętnie prezentują się w nim na swoich profilach na Instagramie! Jednak zacznijmy od początku…

#Noisehair to nic innego, jak przedłużanie sobie włosów w nosie za pomocą sztucznych rzęs! Wyobrażacie sobie? Coś co kiedyś było niedopuszczalne, odpychające i wyjątkowo nieestetyczne, teraz lansowane jest jako modne! Przyznajcie, że ten sposób „upiększania” jest wyjątkowo krzywdzący dla każdej próbującej go dziewczyny i nie ma takiej możliwości, żeby wyglądać w nim atrakcyjnie. Mimo to tutoriale i zdjęcia dziewczyn prezentujących ten trend rozprzestrzeniają się w Internecie viralowo, zbierając tysiące komentarzy i polubień! Piękne dziewczyny doklejają sobie długie, dość mocno podkręcone sztuczne rzęsy do dziurek w nosie i o dziwo, bardzo są zadowolone z uzyskanego efektu! Nie wierzysz? Zobacz sama:

Podejrzewamy, że ten trend zniknie ze świata urodowego, tak szybko jak się pojawił i już wnet zastąpi go inny, równie szalony pomysł. A może niektóre z Was wykorzystają go do urozmaicenia swoich Halloweenowych stylizacji? To jedyne dziwne zastosowanie tego trendu, jakie wydaje nam się do zaakceptowania! Dajcie nam znać w komentarzu!


Zobacz, polecane kosmetyki do włosów: 

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

One Comment