Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Suknia naszej reprezentantki na Miss World jest niesamowita!
magdalena bieńskowska

Suknia naszej reprezentantki na Miss World jest niesamowita!

To już jutro! Magdalena Bieńkowska, Miss Polski z 2015 roku, wyruszy do Chin, aby reprezentować nasz kraj na największym konkursie piękności Miss World! Czy uda jej się zdobyć koronę Miss i powtórzyć sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku? Ta suknia na pewno jej w tym pomoże…

Magdalena Bieńkowska – nasza reprezentantka na Miss World 2017

Konkurs Miss World to najbardziej prestiżowy konkurs piękności na świecie! W tym roku organizatorzy wydarzenia postanowili zaprosić najbardziej urodziwe kobiety z całego świata do Sanya w Chinach. Misski czeka 5 tygodni niezwykle aktywnego zgrupowania, podczas którego spotkają się m.in. z jury konkursu, wezmą udział w akcjach charytatywnych oraz zagłębią się w uroki Chin. Każda z Pań otrzymała dokładne wytyczne odnośnie rzeczy niezbędnych w ich bagażu, w którym musi znaleźć się m.in. kilkanaście sukni wieczorowych, koktajlowych, smart casualowych oraz pasujące szpilki, ale również flaga oraz atlas kraju. Z całego jednak bagażu najważniejsza jest jedna rzecz – suknia wieczorowa, w której adeptka do tytułu Miss World wystąpi podczas gali finałowej. Trzeba przyznać, że Magdalena Bieńkowska postawiła na niesamowitą, zapierającą dech w piersiach kreację! Zobacz, kto ją zaprojektował!

Wybór idealnej sukni na galę finałową konkursu to nie lada wyzwanie, z którym zarówno Miss, jak i pracujący w jej otoczeniu projektanci zmagają się jeszcze wiele miesięcy przed konkursem. Kreacja musi być perfekcyjna – idealnie dobrana, podkreślająca walory i niepowtarzalna. Suknia musi być również dziełem projektanta pochodzącego z kraju reprezentowanego przez Miss. Magdalena Bieńkowska zdecydowała się na suknię Violi Piekut, niezwykle utalentowanej stylistki, której kreacje pokochały gwiazdy! Przyznajcie, że również ta suknia jest małym dziełem sztuki! Nasza reprezentantka wystąpi w zwiewnej kreacji w kolorze nude, zdobionej ręcznie wyszywanymi kamieniami Swarovskiego. Krój sukni jest seksowny w okolicy dekoltu, ale również niezwykle romantyczny. Efekt wow potęgują subtelne, naszywane ręcznie kwiatowe aplikacje. Jak myślicie, czy ta suknia pomoże Magdalenie wyróżnić się spośród pozostałych, pięknych uczestniczek konkursu? Napiszcie nam w komentarzu poniżej!

Fot.: Mat.prasowe Miss Polonia, EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

One Comment