Kategorie

  • Allani
  • /
  • Eventy
  • /
  • Warto ruszyć się z domu, czyli Slow Weekend 2017!

Warto ruszyć się z domu, czyli Slow Weekend 2017!

Nie masz pomysłu na weekend? Jest takie miejsce, gdzie możesz połączyć przyjemne z pożytecznym! 10. i 11. czerwca wszystkie drogi prowadzą do Warszawy. Zapraszamy Was na Slow Weekend – zobaczcie, co Was czeka!

Szkoda czasu na siedzenie w domu! W Soho Factory (ul. Mińska 25) rozpocznie się największa impreza w Polsce gromadzącą wszystkich twórców slow. Na wydarzeniu pod hasłem przewodnim „Kupuj Lepsze Produkty” nikt nie będzie się nudził. W specjalnie stworzonych miejscach hali każdy znajdzie coś dla siebie – w Strefie Męskiej panowie dostaną nie tylko ubrania i kosmetyki, ale i również będą mogli skorzystać z usług barbera, zaszaleć z tatuażem lub skosztować whisky.

Jak się też okazuje, nie musisz daleko wyjeżdżać, by zażyć nieco odpoczynku. W specjalnie stworzonej Strefie Ciało będzie można się zrelaksować, skorzystać z bezpłatnych usług relaksacyjnych i pielęgnacyjnych oraz zaznajomić się z naturalnymi kosmetykami! Na takim wydarzeniu nie może także zabraknąć… jedzenia! Dlatego w Strefie Slow Food nie tylko będziecie mogli dobrze zjeść, ale i podniesiecie swoją świadomość dotyczącą problemu marnowania żywności. Nikt na pewno nie wyjdzie stąd głodny! Interesującą nowością całego wydarzenia będzie jednak Targ Konopny, gdzie dowiecie się o składniku, który nie wszystkim kojarzy się ze zdrowiem.

Ideą wydarzenia będzie podnoszenie świadomości społeczeństwa oraz poznanie korzyści, jakie płyną z produktów z konopi 😉 Podczas Slow Weekend zwierzęta też będą mile widziane – w Strefie Zwierzaka będą czekać nie tylko stoiska z szerokim asortymentem dla pupili. Spodziewajcie się m.in. spotkań z behawiorystami, trenerami oraz… dietetykami. Nie zabraknie też stałego punktu eventu, czyli Warsztatowni, która przybliży ideę Slow Life. Jeśli lubicie aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach – to miejsce stworzone dla Was! Tylko tutaj będziecie mogli stworzyć worek na maszynie Juki oraz upleść wianek!

Wydarzeń jest jeszcze więcej, a dzięki przeróżnym aktywnościom nikt w czasie eventu nie będzie się nudził! Koniecznie wpadnij w ten weekend (11:00 -19:00) na Slow Weekend – wstęp jest bezpłatny!

Fot.: materiały organizatora

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.